• star
  • star
  • star
  • star

Grand Hotel Sestrière

Sestrière - Sauze d'Oulx (Via Lattea) - Italië
  • Totaal pistes: 415km
  • Hoogte: 2823m
  • Reisafstand: 989km

Hotel Details

  • Hoogte hotel: ca. 2050m
  • Charme hotel

    Beleef de gastvrijheid van onze Charme Hotels. Deze hotels creëren gezelligheid in een familiale sfeer.

  • Op ca. 350m
    van de skiliften
  • Op ca. 350m
    van de piste
  • Gelegen in
    het centrum
  • Geschikt voor
    wandelaars

Over Grand Hotel Sestrière

Grand Hotel Sestrière ligt in het centrum van Sestrière, op ca. 2.035 meter hoogte, in het hart van het uitgestrekte skigebied Via Lattea.

De skiliften en pistes bevinden zich op ongeveer 300 à 350 meter van het hotel. Je kan gebruikmaken van de gratis minibus van het hotel naar de pistes, maar je kan ook gemakkelijk te voet naar de skiliften wandelen. Aan de liften kan je bovendien een skidepot huren, zodat je je skimateriaal daar kan achterlaten en niet dagelijks met je ski's van en naar het hotel hoeft te gaan.

Dit karaktervolle 4-sterren charmehotel combineert een warme, typisch Alpen-Piemontese sfeer met een centrale ligging. De kamers zijn onderling heel verschillend ingericht, waardoor iedere kamer zijn eigen karakter heeft. Er zijn zowel gezellige standaardkamers als ruimere superior kamers.

In het Centrale Restaurant worden ontbijt en diner in buffetvorm geserveerd. Het avondbuffet biedt een ruime keuze aan gerechten, met zowel typische Piemontese specialiteiten als Italiaanse en internationale gerechten.

Voor wie graag iets uitgebreider dineert, is La Vineria del Colle absoluut een aanrader. Dit bijzondere à-la-carterestaurant bevindt zich in de historische wijnkelder van het hotel, waar je dineert tussen een indrukwekkende collectie wijnen. Er worden verfijnde gerechten uit de Piemontese keuken geserveerd, begeleid door een uitgebreide selectie Italiaanse en internationale wijnen. Ook gasten die op halfpension verblijven, kunnen hier tegen een supplement dineren. De Vineria is tijdens het winterseizoen bovendien dagelijks vanaf 19.30 uur geopend.

Na het skiën kan je ontspannen in de vernieuwde Alpine Spa & Wellness, met onder andere sauna, stoombad, whirlpool en ontspanningsfaciliteiten. De toegang tot de wellness kost €20 per persoon voor 2 uur vanaf 14 jaar. Gasten jonger dan 18 jaar kunnen de wellness enkel onder begeleiding betreden.

Het hotel beschikt daarnaast over een gezellige bar, met verschillende sfeervolle zithoeken en een pooltafel. De pooltafel is toegankelijk vanaf 18 jaar. Voor wie 's avonds nog wat meer sfeer zoekt, ligt de bekende discotheek Tabata direct onder het hotel. Deze is enkele dagen per week geopend.

Huisdieren zijn toegestaan op aanvraag, mits een supplement van €10 per nacht, ter plaatse te betalen.

Parkeren kan gratis op straat. Wie liever overdekt parkeert, kan mits reservatie gebruikmaken van een overdekte parking voor €15 per nacht, ter plaatse te betalen.

Wie houdt van skiën, zit hier helemaal goed. Sestrière ligt midden in de Via Lattea, een indrukwekkend skigebied met meer dan 400 km pistes en 70 skiliften. Dankzij de hoge ligging is het bovendien een zeer aantrekkelijke bestemming voor een sneeuwzekere skivakantie.

Maar Sestrière heeft nog zoveel meer te bieden dan alleen skiën. Wie een dagje van de piste wil, kan de prachtige winterse omgeving ontdekken tijdens een begeleide sneeuwschoenwandeling. Ook huskytochten met sledehonden, sneeuwscootertochten en voor de echte avonturiers zelfs heliski behoren tot de mogelijkheden. Ben je hierin geïnteresseerd - laat het ons zeker weten, dan bekijken we samen de mogelijkheden.

Na het skiën wacht het gezellige centrum van Sestrière met zijn bars, restaurants en après-ski. En dankzij de Tabata-discotheek direct onder het hotel kan wie nog energie over heeft de avond in stijl verderzetten.

Een heerlijke combinatie van fantastisch skiën, Italiaanse gezelligheid en après-ski – la dolce vita op de piste!

Meerwaarden

  • Gelegen in hartje Sestrière op 2.050m hoogte
  • Op 300 - 350m van de skipistes en skiliften
  • Gratis minibus vervoer tot aan de skiliften
  • Karaktervol charmehotel met warme, typisch Piemontese sfeer
  • Goede prijs-kwaliteitverhouding
  • Ruim restaurant met goede keuken en een prachtig panoramisch zicht
  • Heel gezellige bar met verschillende zithoeken, pooltafel en vleugelpiano
  • Discotheek Tabata direct onder het hotel, enkele dagen per week geopend
  • Vernieuwde wellness in het hotel (met toeslag)
  • Op 50m van het grote zwembad 'Piscina Sestrière' 

Wat is inclusief?

  • Overnachting in de gekozen kamer
  • Ontbijt
  • Diner in buffetvorm in het centrale restaurant
  • Gratis wifi
  • Skiberging
  • Gratis shuttlebus naar de pistes volgens de dienstregeling van het hotel

Extra informatie?

Faciliteiten

Faciliteiten

  • Geschikt voor wandelaars
  • Receptie
  • Inkomhal
  • Lift
  • Salon
  • Open haard
  • Leesruimte
  • Bar
  • Après ski bar
  • Restaurant
  • Terras
  • Conferentiezaal
  • Wifi/internethoek
  • Ontspanningsruimte
  • Skibergruimte
  • Parking gratis
  • Garage overdekt betalend

Culinair

  • Uitgebreid ontbijtbuffet
  • Buffetvorm
  • Saladebuffet
  • Wijnkaart
  • Uitgebreide wijnkaart
  • Themabuffet

Wellness

  • Sauna
  • Meerdere sauna's
  • Stoombad
  • Whirlpool
  • Solarium
  • Relaxruimte
  • Fitnessruimte
  • Massageruimte betalend
  • Beautybehandelingen betalend

Après Ski

  • La Gargote – dé bekende après-skiplek van Sestrière, rechtstreeks aan de piste. Hier start de après-ski met DJ-sets, muziek, aperitieven, animatie en themafeesten. Ideaal om na het skiën met de skischoenen nog even door te gaan!
  • Tabata – bekende discotheek direct onder het Grand Hotel Sestrière, ideaal voor wie na de après-ski nog wil verderfeesten.
  • Gargote Fashion Café / GFC – de plek voor een stevige après-ski met DJ's, drankjes en entertainment.
  • I.Gloo Sky Bar & Food – gezellige bar aan de pistes voor een drankje tijdens of na het skiën.
  • Bar Ristorante Chisonetto – sfeervolle bar/restaurant aan de piste, ideaal voor een lunch of drankje overdag.
  • Biboski – gezellige bistro in het centrum, geschikt om na het skiën nog iets te drinken.
  • Spotti Bar – leuke avondbar in het centrum, die tot laat open is.
  • Baraldo – centraal gelegen bar voor een aperitief of drankje na het skiën.

Skiverhuur

Rent and Go sport yourself Sestrière
Afstand hotel tot skiverhuur350m
E-mailadressestriere@rentandgo.it
Telefoon nummer+39 0122-755366
Websitehttps://www.rentandgosestriere.it/
Extra info

Mogelijkheid om een skidepot te huren om het skimateriaal te stallen.


Kamertypes

1. Standaard kamer - Standard Double

* beeldmateriaal is niet bindend

Aantal personen
(betalend)
1 tot 2
Kamerfaciliteiten Badkamer met douche of bad en toilet, haardroger, toiletartikelen, sat-tv, kluisje, telefoon, minikoelkast, wifi op kamer
Gescheiden slaapruimte nee
Kamergrootte ca. 18-20m2
Extra info
  • Comfortabel dubbelbed
  • De kamers zijn individueel ingericht en kunnen onderling verschillen
  • Gelegen aan de rustigere zijde van het hotel, aan de andere kant van de discotheek Tabata
2. Comfortkamer - Superior Double/Triple

* beeldmateriaal is niet bindend

Aantal personen
(betalend)
2 tot 3
Kamerfaciliteiten Badkamer met hydromassagebad en toilet, haardroger, badjas+slippers, toiletartikelen, sat-tv, kluisje, telefoon, minikoelkast, wifi op kamer
Gescheiden slaapruimte nee
Kamergrootte ca. 22m2
Extra info
  • Voor de derde persoon is er een comfortabele slaapbank met een volwaardig matras
  • Balkon met uitzicht op de Olympische bergen
  • De kamers zijn individueel ingericht en kunnen onderling licht verschillen
  • Sommige Superior kamers zijn aan de zijde van de discotheek gelegen. We vragen het hotel steeds om onze klanten, waar mogelijk, een rustig gelegen kamer toe te wijzen
3. 2 kamers met tussendeur - 2 x Standard Double with interconnecting door

* beeldmateriaal is niet bindend

Aantal personen
(betalend)
4
Kamerfaciliteiten Badkamer met douche of bad en toilet, kabel-tv, kluisje, telefoon, wifi op kamer
Gescheiden slaapruimte ja
Kamergrootte ca. 30 - 36m2
Extra info
  • 2 aparte standard dubbelkamers met verbindingsdeur (zie kamerbeschrijving Standard Double')
  • 2 badkamers, 2 tweepersoonsbedden 
4. 2 kamers met tussendeur - 2 x Superior Double/Triple with interconnecting door

* beeldmateriaal is niet bindend

Aantal personen
(betalend)
4 tot 6
Kamerfaciliteiten Badkamer met douche of bad en toilet, kabel-tv, kluisje, telefoon, wifi op kamer
Gescheiden slaapruimte ja
Kamergrootte ca. 44m2
Extra info
  • 2 aparte kamers superior met verbindingsdeur (zie kamerbeschrijving 'Superior Double/Triple')
  • 2 badkamers, 2 tweepersoonsbedden, 2 comfortabele eenpersoons-slaapbanken

Reizen

Boekbaar tot oktober
Vroegboekkorting!
Grand Hotel Sestrière
Weekreis Kerst - Ref.: 26KE3270

skipiste op: 350m. | skilift op: 350m. | hoogte: 2050m. | reisafstand: 989km.

  • directions_car zo 20/12 - zo 27/12 (8dagen - 7nachten)
Inclusief 7 nachten (half pension)
6d skipas (ma 21/12 - za 26/12)
  • Geen kidsclubbegeleiding aanwezig
  • Inbegrepen in hotel: Kerstdiner
    Optioneel Skilessen - samen met de plaatselijke skischool 6d (ma 21/12 - za 26/12):
    - ski (aangeboden niveaus: 1-2-3-4 - geen beginner (0))

    verzekering
    extra skipasdag
    Boekbaar tot oktober
    Vroegboekkorting!
    Grand Hotel Sestrière
    Weekreis Nieuwjaar - Ref.: 26NJ3271

    skipiste op: 350m. | skilift op: 350m. | hoogte: 2050m. | reisafstand: 989km.

    • directions_car zo 27/12 - za 02/01 (7dagen - 6nachten)
    • directions_bus za 26/12 - zo 03/01 (9dagen - 8nachten)
    Inclusief 6 nachten (half pension)
    5d skipas (ma 28/12 - vr 01/01)
    bij vervoer bus: rc bus + ontbijt bij aankomst
  • Geen kidsclubbegeleiding aanwezig
  • Inbegrepen in hotel: Nieuwjaarsdiner
    Inbegrepen in hotel: Ontbijt bij aankomst in hotel 27/12
    Optioneel Skilessen - samen met de plaatselijke skischool 5d (ma 28/12 - vr 01/01):
    - ski (aangeboden niveaus: 1-2-3-4 - geen beginner (0))

    verzekering
    extra skipasdag
    Boekbaar tot oktober
    Vroegboekkorting!
    Grand Hotel Sestrière
    Weekreis Lesvrije week - Ref.: 26LW3276

    skipiste op: 350m. | skilift op: 350m. | hoogte: 2050m. | reisafstand: 989km.

    • directions_car zo 31/01 - vr 05/02 (6dagen - 5nachten)
    • directions_bus za 30/01 - za 06/02 (8dagen - 7nachten)
    Inclusief 5 nachten (half pension)
    4d skipas (ma 01/02 - do 04/02)
    bij vervoer bus: rc bus + ontbijt bij aankomst
  • Geen kidsclubbegeleiding aanwezig
  • Inbegrepen in hotel: Ontbijt bij aankomst in hotel (t.w.v. € 10.00)
    Optioneel verzekering
    extra skipasdag

    Deze reis wordt aangeboden zonder begeleiding (zonder kidsclub en/of lessen).
    Boekbaar tot oktober
    Vroegboekkorting!
    Grand Hotel Sestrière
    Weekreis Krokus - Ref.: 26KR3272

    skipiste op: 350m. | skilift op: 350m. | hoogte: 2050m. | reisafstand: 989km.

    • directions_car za 06/02 - za 13/02 (8dagen - 7nachten)
    Inclusief 7 nachten (half pension)
    6d skipas (zo 07/02 - vr 12/02)
  • Geen kidsclubbegeleiding aanwezig
  • Optioneel Skilessen - samen met de plaatselijke skischool 6d (zo 07/02 - vr 12/02):
    - ski (aangeboden niveaus: 1-2-3-4 - geen beginner (0))

    verzekering
    extra skipasdag
    Boekbaar tot oktober
    Vroegboekkorting!
    Grand Hotel Sestrière
    Weekreis 1ste week Pasen - Ref.: 261P3273

    skipiste op: 350m. | skilift op: 350m. | hoogte: 2050m. | reisafstand: 989km.

    • directions_car zo 28/03 - za 03/04 (7dagen - 6nachten)
    • directions_bus za 27/03 - zo 04/04 (9dagen - 8nachten)
    Inclusief 6 nachten (half pension)
    5d skipas (ma 29/03 - vr 02/04)
    bij vervoer bus: rc bus + ontbijt bij aankomst
  • Geen kidsclubbegeleiding aanwezig
  • Inbegrepen in hotel: Bij busvervoer: ontbijt in hotel bij aankomst 28/03
    Optioneel Skilessen - samen met de plaatselijke skischool 5d (ma 29/03 - vr 02/04):
    - ski (aangeboden niveaus: 1-2-3-4 - geen beginner (0))

    verzekering
    extra skipasdag

    top